Umów się
Umów termin wymiany opon
Sprawdź jakie są najbliższe wolne terminy, wypełnij dokładnie formularz i zarezerwuj datę swojej wizyty w warsztacie. Rezerwuj

Czas realizacji zamówienia i formy płatności dostępne w serwisie internetowym http://oponyudarka.pl/


 1. Czas i warunki realizacji zamówienia:

  1. Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się: czas kompletowania zamówienia przez Serwis Ogumienia „Opony u Darka ” Barbara Leśnowolska i czas dostarczenia towaru do punktu odbioru.

  2. Czas kompletowania zamówienia przez obsługę Serwisu Ogumienia to maksymalnie jeden pełny dzień roboczy. Towar jest gotowy do odbioru najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji.

  3. Serwis Ogumienia zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia złożonego i jeszcze nie przyjętego do realizacji w przypadku, gdy zamówienie nie może być zrealizowane ze względu na czasowy brak dostępności towaru.

  4. O terminie gotowości towaru do odbioru Kupujący zostanie poinformowany w przesłanej wiadomości e-mail i/lub wiadomości SMS, zależnie od danych do kontaktu udostępnionych i wskazanych jako forma kontaktu w trakcie składanie zamówienia przez Kupującego.

  5. Punktem odbioru towaru jest Serwis Ogumienia Opony u Darka, ALEJA KRAKOWSKA 149,05-552 WÓLKA KOSOWSKA-MARYSIN . Dokładne godziny odbioru towaru to godziny pracy serwisu ogumienia dostępne na stronie głównej serwisu http://oponyudarka.pl/.

 

 1. Sposoby płatności.

       2.1 Serwis Ogumienia „Opony u Darka ” Barbara Leśnowolska może akceptować następujące formy płatności za zamówienia złożone za pośrednictwem serwisu internetowego http://oponyudarka.pl/:

   1. gotówką przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu Ogumienia

   2. kartą przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu Ogumienia 

   3. Formy płatności akceptowane w danym momencie przez Serwis „Opony u Darka ” Barbara Leśnowolska wydoczne są w procesie składania zamówienia po potwierdzeniu stanu koszyka przez Zamawiającego.